Home Про ідею

Про ідею

Розширимо зону комфорту разом!

Говорячи про зону комфорту, мають на увазі область життєвого простору, яка дає відчуття затишку та безпеки. Раніше межа такої зони для українців закінчувалася за порогом власного житла. Сьогодні ж ми готові розширювати рамки зони комфорту настільки, аби кожен із нас насолоджувався оточуючим нас простором. Тернопіль – місто, яке потребує креативних впроваджень і рішучих змін. Зробити його кращим можуть насамперед Тернополяни.

Створимо успішне суспільство разом!

Сьогодні настав той час, коли кожен усвідомлює, що успіх особистий, міста і держави зокрема залежить тільки від нас самих. В Галичині ми мали досвід ефективної діяльності громади в кожному населеному пункті, яка вміла об’єднатися для покращення добробуту (побудова доріг, шкіл, лікарень, народних домів і т.д.) і контролю обраних керівників. Зрештою, і практика успішних країн вказує на те, що допоки кожен член суспільства не почне брати відповідальність за всі процеси на себе – годі очікувати позитивного результату. Адже коли роблять щось за вас, то це роблять на власний розсуд і розуміння. Тернополянам під силу самим сформувати успішне суспільство, яке дбатиме про свою спільну власність – рідне місто.

Ідеї, які змінюють світ!

Британський публіцист, письменник і історик Томас Карлейль свого часу стверджував, що історія насправді складається з біографії відомих людей. І саме людина своїми вчинками та досягненнями може змінити світ. В основі її дій завжди лежить ідея, адже у перекладі з грецької ідея означає початок і принцип, особлива форма мислення, яка поєднує в собі об’єктивне знання про дійсність і суб’єктивну мету, спрямовану на зміну цієї дійсності. Отже, саме ідея є головним рушієм до подальшої діяльності. Це як іскра, яка розпалює бажання щось творити, винаходити, вдосконалювати, розвивати. Тому неважливо, що говорять люди, які не вміють вірити, адже твої ідеї, твої думки здатні змінювати світ.
Пам’ятайте, що народ який не має своєї ідеї, є приреченим, а найстрашнішою невірою є невіра в самого себе. Отже, разом за допомогою ідей і їх спільної реалізації Ми можемо перетворити Тернопіль на місто своїх мрій!
Idea.te.ua – це спосіб втілення сучасних і цікавих ідей для процвітання Тернополя, як унікального міста європейських стандартів із збереженням своєї самобутності. Заснований громадою Тернополя, сайт є реальною можливістю кожному з нас взяти участь у розвитку міста.
Ми впевнені, що у Вас є ідеї та особливі бачення їх реалізації. Тепер Ви маєте змогу втілити їх в життя. Для цього Вам потрібно розказати про Ідею на нашому сайті, подавши її опис у графі «Подати власну ідею». Після цього кожен тернополянин матиме змогу дізнатись про неї, висловити свою думку, підказати щось важливе, поділитися досвідом та підтримати у голосуванні. Найкращі ідеї будуть втілені в життя Тернополя.

idea-te-ua-v2

   Вимоги

Під час подання Вашої ідеї вкажіть мету, спосіб втілення та бажаний результат. Для кращого розуміння пропозиції громадою додавайте ілюстрації, фото та 3D макети.
Ми впевнені що Ви – відкриті та безмежно креативні. Проте, будь ласка, залишайтесь ввічливими та толерантними, адже Ми творимо велику справу РАЗОМ!

 

 

 

 

Коментарі відсутні

Залиште відгук