Home Вибране Літні канікули вашої дитини — пізнавальні, оздоровчі і корисні!

Літні канікули вашої дитини — пізнавальні, оздоровчі і корисні!

Автор ідеї:  | 
863

Проект «Школа «Дивосвіт» перше був реалізований у Тернополі влітку минулого року. Ідею організувати якісний спортивно-розвивальний відпочинок для дітей різного віку у період літніх канікул зародилась у голові активної та спортивної Лілії Проць. Завдяки підтримці багатьох організацій та підприємств міста влітку 2014 року в такому денному таборі відпочило, оздоровилось та просто цікаво і весело провело час понад 100 дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей, батьки котрий знаходяться в зоні АТО та сімей переселенців. Проект набув такої популярності, що в терміновому порядку довелося збільшувати кількість загонів,залучати додатково тренерів та вчителів.

Такий табір ідеально підходить для тих батьків, котрі змушені працювати у період шкільних канікул. Адже діти зайняті на свіжому повітрі цілий день. З ними не лише проводять спортивні змагання, їх навчають іноземної мови, вони мають можливість познайомитися із традиційними для нашого регіону ремеслами, дізнатися чимало цікавого про рідне місто та край.

Цьогорічний табір буде відкрито для понад 630 дітей. Тож закликаємо підприємства міста, всіх охочих та небайдужих підтримати ідею оздоровлення, згуртування та розвитку підростаючого покоління, допомогти нашим дітям корисно та пізнавально провести ці канікули. Планується, що цього літа наметове містечко буде розташоване в парку ім. Т.Шевченка поблизу «Максиму».

Голосування

Проголосуйте за проект, щоб підтримати його!

Розкажіть друзям!

Подобається?

Для того, щоб проголосувати за даний проект необхідно поставити лайк в будь-якій соц. мережі.

Автор

Коментарі відсутні

Залиште відгук