Home Голосування I LOVE TERNOPIL (макет № 4)

I LOVE TERNOPIL (макет № 4)

Автор ідеї: Анжела | 
335

Я вважаю, що знак обов’язково повинен бути українською мовою, адже саме Тернопіль – місто, де найбільша кількість населення розмовляє милозвучною українською мовою! Також, оскільки Тернопіль є містом патріотів, було б доречно зробити серце патріотичним, а не червоним, тим самим ми б виділили місто, не роблячи монумент  за відомими шаблонами. Щодо розміщення монументу, на першому фото пропоную розмістити неподалік від пам’ятника Степану Банері, неподалік від обласної адміністрації, тим самим нагадуючи працівникам ОДА, що вони повинні керуватися у своїх діях любов’ю до рідного міста та жителів.

Безымянный
У другому випадку монумент  розміщений на ,так званих, Єлисейських Полях, на найвищому рівні, щоб монумент можна було побачити здалеку, також великим плюсом буде, що це місце в самому серці міста – біля озера, і він там нікому не буде заважати.

ИТЬ
Звичайно, я розглядала такий варіант як Театральна площа та інші, але відмовилася від них у зв’язку з тим, що монумент буде там недоречним, бо там є інші особливі місця, такі як театр, архітектура, думаю не варто їх затьмарювати.
У мене все, бажаю Вам успіху у реалізації монументу. Слава Україні!

Голосування

Проголосуйте за проект, щоб підтримати його!

Розкажіть друзям!

Подобається?

Для того, щоб проголосувати за даний проект необхідно поставити лайк в будь-якій соц. мережі.

Автор

Анжела

Коментарі відсутні

Залиште відгук