Home Ідеї Тернопіль – місто ідейних людей

Тернопіль – місто ідейних людей

Автор ідеї: Адміністратор | 
162

Сайт idea.te.ua, громадська організація «Центр інноваційних ідей» та компанія «Termedia» оголошують новий спільний соціальний проект «Територія креативних людей».

Мета проекту: підтримка розробників креативних, інноваційнх проектів, популяризація свіжих, нестандартних рішень, які можуть зробити життя на вашій вулиці, у вашому місті та цілій країні кращим, якіснішим та цікавішим.

Хто може взяти участь у проекті? Будь-хто без жодних вікових чи професійних обмежень! Якщо ви готові поділитися цікавою ідеєю, чи може шукаєте спільників та однодумців для втілення свого неординарного проекту — надсилайте відеоролик тривалістю не більше 20 секунд, у якому розкажіть про свій проект, свою команду та ідею до 31 серпня на адресу: idea.te.ua@gmail.com.

П’ять причин розповісти про свій проект разом з сайтом idea.te.ua:

  • широка аудиторія: усі ролики будуть доступні у вільному перегляді на нашому сайті. А ті, що наберуть найбільшу кількість глядацьких лайків ми транслюватимемо на великих екранах у центрі та на Східному;
  • можливість заявити про себе та знайти широку підтримку;
  • знайти інвесторів та реалізаторів свого проекту;
  • популяризувати свій проект;
  • познайомитися з іншими креативними тенополянами, долучитись до створення чогось важливого та вражаючого.

Впевнені, що цей проект сприятиме популяризації вашої ідеї, підтримає молодих та ініціативних авторів та розробників, допоможе тернополянам та всій Україні дізнатися про вас!

ну і трошки креативу)))

Голосування

Проголосуйте за проект, щоб підтримати його!

Розкажіть друзям!

Подобається?

Для того, щоб проголосувати за даний проект необхідно поставити лайк в будь-якій соц. мережі.

Автор

Адміністратор

Коментарі відсутні

Залиште відгук