Home Ідеї Доступна і дешева енергетика

Доступна і дешева енергетика

Автор ідеї: Олександр | 
213

Пропоную ідею для проекту по створенню технологічного процесу виробництва електроенергії у екологічно-чистий спосіб. Не потрібне викопне паливо, не знадобиться вода чи сонце. Ідея дуже поста, і технології, які знадобляться, вже давно існують. Потрібно лише розробити механіку та провести деталізацію. Масштаби виробництва — будь-які, без обмежень.

Пропоную використовувати генератори від повітряних станцій. Припустимо, сто генераторів на одній вулиці. Така конструкція допоможе забезпечити електроенергію по десять вулиці ліворуч і праворуч від обладнаної станції. Це може бути одне крило в один поверх, за потреби можна добудувати ще один. Один рівень – це 4000 генераторів, другий – 4000 і т.д. Після встановлення першої сотні генераторів можна подавати електроенергію споживачам і продовжувати будівництво.

Якщо втілити мою ідею, енергетика вітру посяде чільне місце по потужності в одному ряді з атомною енергетикою та ГЕС. А за доступністю та легкістю реалізації опиниться на першому місці.

Якщо ідея вас зацікавила, контактну адресу та номер телефону винахідника-раціоналізатора можна запитати у адміністратора сайту .

Голосування

Проголосуйте за проект, щоб підтримати його!

Розкажіть друзям!

Подобається?

Для того, щоб проголосувати за даний проект необхідно поставити лайк в будь-якій соц. мережі.

Автор

Олександр

Коментарі відсутні

Залиште відгук