Home Блог Рік в’язниці за покинутих тварин в Італії

Рік в’язниці за покинутих тварин в Італії

Автор ідеї: Вадим | 
74

Громадяни Італії, котрі посміли викинути вихованців на вулицю, нестимуть заслужене покарання. Це може бути штраф у розмірі 10 000 євро, умовне покарання або взяття під варту строком на 1 рік.

В Італії, як і в інших цивілізованих країнах, влада країни проявляє чималу турботу по відношенню до бездомних тварин. Значний успіх у вирішенні цієї проблеми можна приписати широкомасштабній пропаганді етичного поводження з тваринами. Уже в початковій школі діти отримують уроки доброти і поводження з тваринами, які проводять зоозахисні організації. Працювати волонтером в притулку вважається престижним, як і брати тварин в ньому.

22222

Щоб скоротити кількість тварин, від яких відмовляються власники, влада вирішила посилити покарання по відношенню до недолугих господарів.

Громадяни Італії, що посміли викинути вихованців на вулицю, несуть заслужене покарання. Це може бути штраф у розмірі 10 000 євро, умовне покарання або взяття під варту строком на 1 рік.

Також, законодавство Італії передбачає покарання для тих, хто збив на дорозі тварину (не важливо, дика тварина чи домашня) і залишив її без допомоги. Зараз, при ДТП за участю тварин, водій зобов’язаний викликати поліцію по тваринах.

3333333

По всій Італії працює так званий «зелений номер», зателефонувавши за яким, можна допомогти тваринкам, що потрапили в біду. Це може бути чоритилапий, якого покинули господарі, домашня чи дика тварина, яку збило авто.

Завдяки соціальним програмам, що спрямовані на захист тварин, і чинних законів, кількість бездомних тварин в Італії зменшується з кожним роком.

За матеріалами
http://prikolno.cc/open/1465

Голосування

Проголосуйте за проект, щоб підтримати його!

Розкажіть друзям!

Подобається?

Для того, щоб проголосувати за даний проект необхідно поставити лайк в будь-якій соц. мережі.

Автор

Вадим

Коментарі відсутні

Залиште відгук