Home Ідеї ФОНТАН З ПИТНОЮ ВОДОЮ ДЛЯ ТВАРИН

ФОНТАН З ПИТНОЮ ВОДОЮ ДЛЯ ТВАРИН

Автор ідеї: Вікторія | 
126

Коли стовпчик термометра зашкалює, тіло горить, а мозок в буквальному сенсі починає плавитися під променями палючого сонця, ми шукаємо порятунку в затишних тінистих куточках садів і парків, літрами поглинаємо воду, соки та інші прохолодні напої. А як же наші четверолапі друзі?! Адже їм теж хочеться прохолоди і свіжості! Тваринам, як і людям, вода життєво необхідна, адже вона становить близько 70% тіла собаки чи кота. Саме тому в жаркі літні дні вкрай важливо забезпечити нашим улюбленцям доступ до чистої і прохолодної питної води.

Пропоную встановити питний фонтанчик зі свіжою прохолодною водою для тварин. Оригінальний питний фонтанчик для собак «Doggie Fountain» – це і користь, і забава в одному флаконі, адже для того, щоб втамувати спрагу та освіжитися, собаці потрібно «включити мізки» і натиснути на педаль. Заодно і перевірте, чи можна навчити старого собаку новим трюкам. З молодими особинами ніяких проблем не повинно виникнути: кілька разів продемонструєте на власному прикладі і, як кажуть, справа в капелюсі.

doggie-fountain-2

По вулицях Тернополя можна встановити питні фонтанчики для середніх і великих собак Dogit Drinking Fountain від канадської компанії Hagen, яка є одним зі світових лідерів з виробництва товарів для тварин. Безперервно циркулюючий потік освіжає і охолоджує воду, а змінний фільтр очищає від різноманітних домішок, осаду і вовни, усуває неприємний присмак і запах. Завдяки постійному руху вода додатково збагачується киснем, що не тільки покращує її смакові якості, але і робить її більш корисною для здоров’я собаки. Ергономічна конструкція забезпечує зручне положення тіла при питті, допомагаючи зменшити навантаження на м’язи спини і шию собаки, що дозволяє використовувати фонтан навіть для собак із захворюваннями скелетно-м’язової системи і літніх особин. Спеціальний «комірець» не дає воді розплескуватися, захищає собачу шерсть від намокання, а при перенесенні служить зручною ручкою.

 Вважається, що потреба собаки у воді становить близько 40 мл. на кілограм маси тіла. Однак зазначений розрахунок є лише орієнтовним, бо передбачає, що корм у своєму складі містить не менше 20% води. Дорослий собака в середньому випиває від одного до двох літрів води на добу. При цьому потреба собаки у воді залежить не тільки від її маси тіла, але і від умов утримання, рухової активності, режиму годування, стану здоров’я, температури навколишнього середовища і віку. Потреба у воді значно підвищується при посиленою тепловіддачі в жарку погоду, при високому робочому навантаженні, а також при годуванні сухими кормами. Підвищена потреба у воді зазначається у молодих собак.

doggie-fountain-3

Голосування

Проголосуйте за проект, щоб підтримати його!

Розкажіть друзям!

Подобається?

Для того, щоб проголосувати за даний проект необхідно поставити лайк в будь-якій соц. мережі.

Автор

Вікторія

Коментарі відсутні

Залиште відгук